Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Złomujemy pojazdy i samochody wszystkich marek oraz rodzaju. Auta poddajemy w legalnemu procesowi kasacji. Gdy Twój pojazd uległ upływowi czasu i często odmawia już posłuszeństwa lub nie nadaje się już do dalszej jazdy, zadzwoń do nas by a pozbędziesz się problemu. Zabierzemy twoje stare auto, a za zezłomowany samochód zasili swój budżet domowy.

ZŁOMOWANIE AUT WARSZAWa - MOkotów

Auto kasacja Warszawa – Mokotów na  to nasz główny filar działalności. Sprzedaż auta naszej firmie to masz gwarancję legalności i bezpieczeństwa transakcji. Pod kątem prawnym oraz ekologicznym. Samochody zostaną starannie rozebrane na części pierwsze zachowując najwyższe europejskie standardy .

AUTOKASACJA
WARSZAWA - MOKOTÓW

Firma EDMAR auto kasacja jest członkiem programu partnerskiego przedsiębiorstwa Auto Centrum Rafał Kapusta. Edmar kasacja aut to miejsce z wieloletnią historią w zakresie demontażu i kasacji aut.

JAKIE SAMOCHODY SKUPUJEMY W WARSZAWIE - MOKOTOWIE?

Do naszej firmy może trafić samochód każdej marki oraz rodzaju. Złomowaniu i auto kasacji w Warszawie – Mokotowie poddajemy samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek. Nie ogranicza nas  ich stan czy zastosowanie. Działamy zgodnie obowiązującymi wytycznymi, dlatego samochody, które złomujemy lub poddajemy kasacji muszą mieć w granicach 90-95% swojej wagi.

Nasze złomowanie aut w dzielnicach Bielany, Białołęka, Żoliborz, Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.

Prowadzimy usługi z zakresu złomowania oraz auto kasacji w Mokotowie. Jeśli po latach eksploatacji nasze auto lata świetności ma za sobą, Kasacja pojazdów Mokotów jest najrozsądniejszym rozwiązaniem. Zdejmuje to z nas problem sprzedaży starego auta. Auto kasacja w Mokotowie odbierze twoje auto zupełnie za darmo w dogodnym dla ciebie terminie. Gotówkę za zezłomowanie auta dostaniesz do ręki razem z kompletem niezbędnych dokumentów. Nasze ceny są zawsze najatrakcyjniejsze. Jako nieliczni nie doliczamy dodatkowych kosztów za transport auta do naszej firmy.